مشت نمونه خروار نیست

همیشه وقتی توی زندگی با یه روند خوب، ماجرا، فیلم، آدم ها یا هر چیز دیگه ای که بتونه توی زندگیم بازخورد خوبی داشته باشه(به قول این روشن فکرها انرژی مثبت ساطع کنه) به این فکر میکنم که چرا درگیر این مسئله شدم. چه کار خوب و ثوابی انجام دادم که نصیبم چنین شده. این مقدمه طولانی را گفتم تا برتون از یه انسان نه چندان غریبه حرف بزنم.

شهاب مرادی

روحانی یا به قول خودمون آخوندی که کمابیش باید توی تلویزیون یا توی بعضی از مجالس پای صحبت هاش نشسته باشید. کلام نرم و دل نشینش در کنار صدای زیبا و جذاب و البته علم و آگاهیش در مورد مسائل روز و مشکلات جوانان دلایلی هست که میتونه باعث جذابیتش در بین مخصوصا نسل جوان باشه. به روز بودن و آشنایی کامل با فضای مجازی به طوری که از اول آغاز کار تا کنون 3027094 بازدید کننده از سایت ایشان داشته یکی دیگر از نقاط برجسته این طلبه جوان هست و البته حائز اهمییت. شما هم اگر دچار مشکلات روحی، خانوادگی، ازدواج یا هر مشکل دیگر که هستید سر زدن به سایتشون خالی از لطف نیست. شهاب مردای با اینکه طلبست با دیگر طلبه هایی که تا به حال دیدید خیلی فرق داره، به روزه، سر حال و زندست، دچار تارو پود در هم تنیده مسائل دگم و پیچ در پیچ دین نیست، خلاصه هر چی از ماه بودنش بگم بازم کم. برید و باهاش برخورد داشته باشید ببینید که چقدر براتون وقت میزاره و چقدر شیرینه. و ببینید که مشت نمونه خروار نیست.

/ 43 نظر / 66 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آوای باران

هم دنیا مهمه هم آخرت و آخرت مهمتر. شاید تکراری شده و شاید بد گفته شده و یا حرف و عمل یکی نبوده!!! ولی خداوند با خود انسان کار داره. در تعالیم اسلامی انسانی دارای فهم و شعور بالاتریه که با ایمان تر باشه و با تقواتر باشه. ببینید ما آدما برای یه زندگی 60 یا 70 ساله چطور داریم خودمون رو به آب و آتیش میزنیم که بیشتر پیشرفت کنیم و در آینده موفق تر باشیم. ولی ببینیم برای بعد از مرگ که بی نهایته و تا خدا خداییی میکنه نتیجه اعمالمون به دردمون میخره و سعادتمندیم و یا مستوجب عذاب واقعاَ چقدر برای اینی که مهمتره تلاش میکنبم؟

هیچکس

دوست خوبم طبا احترام به عقاید و نظرات دیگران و بررسی بدون تعصب عقاید آنها یک امر پسندیده است اما متاسفانه الان در وضعیتی نیستم که بتوانم موافقتی با این پست شما داشته باشم باور من این است که یک فرد مذهبی حرف جدیدی برای جامعه مذهب زده درب و داغون من ندارد ! معتقدم اینها هیچ راه مبتی ندارند که به من و امثال من نشان بدهند که اگر داشتند در این 1400 سال نشان میدادند و ما نتیجه آن را در اطراف خودمان چه از لحاظ فرهنگی و از ابعاد دیگر اجتماعی شاهد بودیم ! نتیجه دخالت مذهب در سیاست و سایر ارکان ریز و درشت جامعه را شما به خوبی میتوانید ببینید ! من معتقدم که بررسی مسائل جوانان کشور ما نیاز به کارشناسانی متخصص در امور جامعه شناسی و روان شناسی فنی دارد نه افرادی که با دیدگاهی مذهبی به جامعه نگاه میکنند من باور نمیکنم در تلویزیون کودتا فردی صحبت کند که با دست اندر کاران آن هم کاسه نباشد و اگر بر فرض محال هم که نباشد یک طلبه در نهایت یک طلبه است تنها راه رستگاری این ملک کنار نهادن مذهب و گرفتن ابزار دین از دست آنها در همه مسائل جامعه است .

شیما

[گل]

طاهره

سلام.... بالاخره به روز کردم

طاهره

راستی یه فیلم بود زمان بچگی های ما راجع به دو تا برادر .... برنامه کودک نشون می داد.....این همون ریچارد شیردله؟ من یه جیز مبهم ازش تو یادمه...

لیندا

تو که سرت حسابی شلوغ شده وبلاگتم پرطرفدار تبریک یه سفرنامه کوچولو نوشتم

کلاغ سیاه

سلام عزیزم من اومدم خوشحال میشم بای و قدم روی پرم بذاری [ماچ] فدای قارقارات

رضا

سلام منکه در بدر دنبال یه ...نگم آخوندو ملا....دنبال یه "انسانی" که حقیقت براش مهم باشه و راستی و انسانیت و شرافت سرلوحه کاراش باشه و د ر نهایت بتونه اسلام رو بهم بفهمونه ام!(چون یه جورایی فعلا به وجود چیزی به اسم اسلام معتقدم!) خداش رو "میدونم"که""" هست"""" بعضیا رو هم ارادت دارم بهشون ولی حسم در مقابل عقلم با این چهره "دهشتناک" اسلام کم میاره[ناراحت]

رضا

یعنی اینی که میبینم "فاجعه"است